Vrabotuvanje.com - Анкета
Сподели
Tweet
Сподели

Анкета

Како се чувствувате на вашето мометално работно место?

 • Одлично. Комплетно сум задоволен (12%)
  (76)
  Коментари (2)

  Коментари

  No comment

  Супер страмна

 • Добро-Делумно сум задоволен (20%)
  (127)
  Коментари (3)

  Коментари

  Кога би имал шанса веднаш би сменил работно место, но короната како и на другите така и кај мене смени планови.

  razni pricini

  платите се ниски

 • Лошо-не сум задоволен, но немам друг избор (36%)
  (231)
  Коментари (8)

  Коментари

  Platata e mnogu mala

  Platata e mnogu mala

  Nemam kaj da idam

  Mala plata a nogu sebara angazman

  Имам толку многу квалитети кои што до сега никогас не биле искористени, се осеќам како робот. Би сакал коначно да ја најдам работата што ја сакам, млад сум и иднината е пред мене.

  Me omalovazuvaat,me zadevaat,ne davaat plata normalno i sl

  Izvrsen

  sakam odmada idam

 • Никако-едвај чекам да заминам (32%)
  (201)
  Коментари (12)

  Коментари

  mobing

  mobing

  Loso

  ugostitel

  Ne mi se dopadja rabotnata pozicija

  Sportlife kenef kolegi

  Platata vo britanska it kompanija mi e 15.250den

  Razni tipovi mobing,neciviliziran odnos na pretpostavenite lica,nemanje moral i etika,nemanje osnovni uslovi za licna higiena,nemanje pravilnik za proceduri i prava na rabota,so eden zbor KATSTROFA

  Mnogu e tesko vo nasata drzava da najdes rabota se e partiski !

  sabota i nedela rabotni so polno rabotno vreme do docni casovi

  Zemja na lagite

  СИТЕ ЛАЖАТ! И тие што бараат и тие што нудат работа!

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде