Vrabotuvanje.com - Анкета
Сподели
Tweet
Сподели

Анкета

Која е вашата перцепција за работа во контакт центар со странски јазик?

 • одлична можност за работа и атрактивна плата (48%)
  (125)
  Коментари (10)

  Коментари

  Super ste bravo

  Super rabota za super rabotnik

  Mi treba rabota

  D

  Baram rabota

  Jas imam raboteno vo firma za rabotno mesto Agent na Angliski jazik.

  Mnogu dobra

  Мојата поранешна работна позиција беше во колцентар

  Mi treba rabota znam germanski jazik

  baram rabota znam germanski

 • незадоволителна понуда, напорна работа и ниска плата (51%)
  (133)
  Коментари (7)

  Коментари

  Слабо платено

  eeeee

  Niska plata.

  толку многу да збориш на телефон и да бидеш платен само 500 евра.Таа работа треба да биде платено најмалку 1000 евра затоа многумина бегат од каљцентер

  ?

  Ne raboti

  Kapak

 • останато (допишете во коментар) (2%)
  (4)
  Коментари (1)

  Коментари

  ne soodvetna obuka, pritisokot na rabotnoto mesto moze da pridonese do stres na vraboteniot

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде