Vrabotuvanje.com - Анкета
Сподели
Tweet
Сподели

Анкета

На која социјална мрежа најчесто барате огласи за работа?

 • Facebook (72%)
  (147)
  Коментари (1)

  Коментари

  super

 • Linkedin (24%)
  (50)
  Коментари (1)

  Коментари

  Samo da kazam deka linkedin e ziva glupost

 • Instagram (3%)
  (7)
 • Twitter (0%)
  (1)

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде