Vrabotuvanje.com - Анкета
Сподели
Tweet
Сподели

Анкета

Што прво пребарувате за една компанија пред да одлучите да аплицирате?

 • Информации за компанијата (профил на компанија или веб сајт) (33%)
  (72)
  Коментари (3)

  Коментари

  kade se naoga dali ke imam prevoz dali ke mi se isplati ako ima dva avtobusa,kolku e stabilna dali ke moze da mi dava plata i ke gi plaka site ostanati pridonesi. idn.

  Samo podetali informaci

  Lidl

 • Информации од надворешни извори (од други страници ) (3%)
  (7)
 • Искуства на вработени (сегашни/поранешни) (39%)
  (87)
  Коментари (2)

  Коментари

  Plata

  Плата дали е целосно на трансакциска и дали кратат денови од одмор

 • Кој е менаџментот / директорот (3%)
  (7)
  Коментари (1)

  Коментари

  Сопственикот

 • Пребарувам додатни информации за понуденото работно место (22%)
  (48)
  Коментари (3)

  Коментари

  Plata,rabotno vreme,slobodni denovi

  Da si najdam rabota vo prilep

  Kaj i kako dase prijamime

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде