Vrabotuvanje.com - КАЗ ГРУП Илинден
Сподели
Tweet
Сподели

КАЗ ГРУП Илинден

За нас

КАЗ Груп е втора генерација семеен бизнис чии почетоци датираат уште од далечната 1987 година. Дејноста на компанијата е производство и продажба на елементи за водоводни инсталации како вентили, хидранти, спојни елементи, фитинг, капаци и др.

Производството се одвива во нова модерна производствена хала и е во согласност со важечките светски стандарди ISO 9001:2008 Стандард за управување со квалитетот и ISO 14001:2004 Стандард за управување со животната средина доделени од реномираната куќа Bureau Veritas.

КАЗ Груп со своето долгогодишно искуство е водечка компанија во оваа област во Република Македонија, како и пошироко во регионот, докажано со квалитетот и асортиманот на производите.

Можете да сметате на нас!

Ние од КАЗ Груп сме регионален лидер во областа на производство и продажба на водоводни материјали и канализациона опрема. Заштедете го сопственото време и дојдете кај нас!

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде