Vrabotuvanje.com - ХОТ И ХОТ КОНСТРАКШН ГРУПС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели

ХОТ И ХОТ КОНСТРАКШН ГРУПС ДООЕЛ

 

ЗА НАС

Нашата компанија има 20 годишно искуство во градба на семејни ЕКО куќи и брвнари. Компанијата се наоѓа во Скопје Р.Македониjа и се простира на површина од 8500м2. Во склопот на компанијата покрај административниот и магацинскиот простор има и производствена хала сушарница, комора за фарбање и премачкување на дрвените елементи, браварска работилница и др.

ТИМОТ НА ХОТ-ХОТ

Нашата компанија располага со стручен кадар од архитект, градежен инжeнер, инжeнер за внатрешен дизајн, за вршење на дејност проектирање и изведба на семејни куќи, спортски сали, индустриски објекти, угостителски објкти и згради до 3 спрата. Референтната листа на нашата компанија располага и со голем број на виско стручно обучени работници во оваа област.

Нашиот стручен кадар ги поседува сите лиценци за проектирање, надзор, урбанистичко уредување, ревизија и изведба. Нашата компанија е исклучително голема. Имаме изградено преку 1000 објекти во Р.Македонија, Грција, Косово, Србја, Црна Гора, Турција. Производствената програма на компанијата е голема.

АСОРТИМАН

Изработуваме: семејни ЕКО куќи типски и по ваш проект, брвнари, сите видови настрешници, летниковци, шанкови, детски игралишта, ресторани, кафетерии, летни тераси, куќички за домашни миленичиња и др. За нашите производи компанијата дава гаранција за квалитет во зависност од типот на објектот.

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде