Vrabotuvanje.com - ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели

ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДОО

Пост Експрес е една од водечките компании за брзи пратки, чиј раст и развој не застанува од денот на нејзиното формирање. Компанијата има за визија да ја поврзе цела територија на Република Македонија, и да создаде услови за непречена трговија каде далечината не претставува никаква пречка.

Вршејќи навремени пратки, позади кои стојат успешна организација, тим од професионален и љубезен кадар и современи работни процеси, Пост Експрес се обидува да воспостави нов стандард во оваа индустрија. Компанијата нуди пријатна работна околина, каде трудот е често наградуван, сечие мислење се вреднува и цени, а задоволството од работата е особено важно.

Помеѓу тимот постои одлична комуникација и тој е составен од млади и амбициозни луѓе кои постојано учат и се надоградуваат. Пост Експрес е одлично место за професионален раст, каде талентот и способностите се веднаш забележани. Под менторство и соработка со искусни професионалци, се нуди огрпмен простор за стекнување нови вештини, и брз напредок во компанијата.

Мисија - Задоволниот корисник е наша задача

Пост Експрес Македонија е основана во 2015 година, со цел брза, едноставна и навремена достава на секаков вид на пратки на територијата на Република Македонија. Водени од сèвкупниот ентузијазам и посветеност на нашите вработени, за две години станавме успешна приказна преку одлична соработка со бројни реномирани компании.

Нашата визија е да служиме како пример за останатите компании од поштенските услуги преку гарантиран квалитет и професионализам како од менаџерскиот тим така и од нашите курири.

Сакате да кариера во Пост Експрес?

Следете ја компанијата и бидете во тек со

сите огласи за вработување


 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде