Vrabotuvanje.com - Radek Dooel Skopje
Сподели
Tweet
Сподели

Radek Dooel Skopje

  • Адреса: Ул. Јадранска Магистрала 71б, 1000 Скопје
  • Веб страна: https://radek.com.mk/

RADEK е реномирана компанија која нуди висококвалитетени машини за обработка на дрво и метал.

Составена од тим на менаџери и сервисери со долгогодишно искуство, целта на RADEK тимот е ефикасно пласирање на производи со сигурен и врвен квалитет на пазарот, континуирана едукација со цел да се биде во чекор со светските трендови и иновации, како и проширување на мрежата на задоволни клиенти.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде