Vrabotuvanje.com - ГЕРМАН ДРАВИНГС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели

ГЕРМАН ДРАВИНГС ДООЕЛ Скопје

  • Адреса: Фјодор Достоевски бр.72, 1000 Скопје

ГерманДравингс ДООЕЛ е формирана во 2005 година во Скопје, и веќе 15 години ги испорачува своите производи и иновации низ повеќе земји во Европа. Тимот од 32 вработени е посветен на изработка на графички производи кои што се користат во маркетинг цели во индустријата за недвижности. Примарната дејност на ГерманДравингс дооел е изработка на илустрации и цртежи за недвижности. Постојано сме посветени на иновација, развој и испорака на квалитет.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде