Vrabotuvanje.com - BtoBet Ltd
Сподели
Tweet
Сподели

ЗА НАС

Горди сме да кажеме дека како глобално распространета мултионационална компанија со над 120 вработени, воедно и како еден од водечките провајдери на софтверски решенија за спортско обложување, континуирано ги поддржуваме најмоќните глобални центри за спортско обложување. Од 2020 година, па наваму, BtoBet станува дел од јавната компанија која е водечки B2B провајдер на iGaming решенија Aspire Global. 

15397


ABOUT US
 

Powering some of today’s global betting powerhouses and enjoying a global presence, we pride ourselves in being one of the leading sportsbook platform providers, a multinational company with 120+ employees. Since 2020 BtoBet has become part of the leading B2B provider of iGaming solutions Aspire Global, a publicly traded company.

15395

 

 

15393

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде