Vrabotuvanje.com - МАЈОРЕЛ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели

МАЈОРЕЛ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ

Кои сме ние?

Ние дизајнираме, градиме, и испорачуваме целосно корисничко искуство за некои од најпочитуваните компании во светот – родени од дигиталната ера и вертикално-брендирани.. 

Нашиот сеопфатен глобален отпечаток во 31 држава ширум пет континенти, со повеќе од 60 илјади луѓе и 60 јазици, докажува дека можеме да испорачаме флексибилни решенија кои ја користат нашата уникатна експертиза во културолошка повеќеслојност, што е од суштинско значење за вистински извонредно корисничко искуство.

Луѓето на Majorel се разликуваат по специфичниот тип на жар и енергија; секој ден сме мотивирани да се движиме подаелку и да постигнеме повеќе. Ние сме пргави, снаодливи, отпорни, агилни, и фокусирани; ако и ти си како нас, ќе ти овозможиме средина во која ќе напредуваш и ќе се развиваш.

Во срцето на Скопје, горди на победничкиот мултикултурен тим и уникатната бизнис култура, во Majorel Македонија ти нудиме извонредни можности за твојата кариера. 


Животот со Majorel Северна Македонија

Во Majorel веруваме дека е важно да му се дозволи на човекот да расте и да се развива како индивидуалец. Ја наградуваме оригиналноста, поттикнуваме креативно самоизразување, и им ја даваме на вработените слободата да си бидат свои. Овој пристап е отелотворен во нашите заеднички вредности: креативност, извонредност, и почит. Мотивирани сме од нашите луѓе!


Што можеме да ти понудиме

Во Majorel веруваме дека е важно да му се дозволи на човекот да расте и да се развива како индивидуалец. Ја наградуваме оригиналноста, поттикнуваме креативно самоизразување, и им ја даваме на вработените слободата да си бидат свои. Во исто време, во Мајорел ќе ја имаш шансата да работиш во мултинационална околина за некои од најпознатите брендови во светот.


Бенефиции

  • Програми за кариерен развој
  • Здравствено осигурување
  • Wellbeing програма
  • Флексибилен распоред и договор на полно или скратено работно време
  • Конкурентна плата и бонуси за учинок
  • Меѓународна и мултикултурна работна средина
     

Приклучи се на нашата глобална организација и мултикултурен тим кои секојдневно растат.


www.majorel.com/skopje

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде