Vrabotuvanje.com - Петар Велковски
Сподели
Tweet
Сподели

Петар Велковски

Петар Велковски

Администратор со работно искуство во “Apple” Дубаи.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде