Vrabotuvanje.com - Кабeл- монтер - Скопје - Perpetuumobile Security

Скопје

Рок за пријавување:

  • Perpetuumobile Security

 

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

Објавува ОГЛАС за работа на позиција

Кабeл- монтер (М/Ж)
Реон Скопје

Потребни квалификации:

  • Познавање на компјутерски мрежи (хардвер и софтвер)
  • познавање на англиски јазик
  • Минимум IV степен стручна спрема електро-техничко образование
  • Работно искуство од  минимум 2 години во истата област
  • Возачка дозвола Б - категорија

 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии (CV со слика) можат да ги испратат
преку полето „Аплицирај“.

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде