Vrabotuvanje.com - Електротехничар - Скопје - Perpetuumobile Security

Електротехничар

Скопје

Рок за пријавување:

  • Perpetuumobile Security

 

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

Објавува ОГЛАС за работа на позиција

Електротехничар (М/Ж)

 

Потребни квалификации:

  • Минимум IV степен стручна спрема (елктро-техничко образование - електроника)
  • Работно искуство во соодветната област – инсталации и теренска работа, поставување на електро инсталации и монтажа на електро опрема (задолжително минимум 3 години)
  • Одлично познавање на компјутери (инсталација, хардвер и софтвер, компјутерски мрежи) 
  • Познавање на англиски јазик 
  • Возачка дозвола Б-категорија
  • Лиценца за техничко обезбедување (ќе се смета за предност при вработување)
  • Физички спремен за работа на висина  


Вшата Професионална Биографија со фотографија можете да ја доставите користејќи го полето "Аплицирај"

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде