Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Ариљеметал

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ариљеметал

 

Aриљеметал ДОО Скопје, Друштво за производство и трговија со технички делови и навојни производи има потреба од 

Магационер
1 (еден) извршител

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
  • Со или без работно искуство

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови и сакаат да бидат дел од нашиот тим треба да достават кратка биографија (CV) со наведување на позицијата „Магационер” за која аплицираат, најдоцна до 27.04.2018 година преку полето Аплицирај.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде