Vrabotuvanje.com - Продавач - Скопје - Swisslion

Скопје

Рок за пријавување:

 • Swisslion

 
Трговско друштво за трговија, производство и услуги на големо и мало, ексклузивен застапник и дистрибутер на целата
палета на производи под брендот Swisslion:
 
ПРЕХРАНБЕНА ИНДУСТРИЈА СВИССЛИОН ДОО УВОЗ-ИЗВОЗ СКОПЈЕ
Има потреба од работник на работно место
 
Продавач 
4 продавачи за маркет во Скопје, Бит Пазар
4 породавачи за маркет во Гостивар
 
Потребни квалификации:
 • Мин. средно образование-економско или трговско
 • Претходно работно искуство од минимум 3 години во областа на продажба 
Очекувани вештини и способности:
 • Организациски способности
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Ориентираност кон клиенти
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 
Вашата професионална биографија (CV) и Писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Аплицирај 
со задолжителна назнака на позицијата.
 
Напомена: 
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
 • Изборот ќе се изврши во рок од 30 дена од денот на завршување на огласот.
 • Траење на огласот и рок на пријавување 8 работни дена од објава на огласот.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде