Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - Okitex

Скопје

Рок за пријавување:

  • Okitex

Окитекс е водечка македонска фабрика за лон-доработка во производство на висококвалитетна женска горна облека. Фабриката е специјализирана за извоз на модерна и елегантна облека и се наоѓа во центарот на Скопје. Сочинета е од тим на експерти кои најсовесно се грижат за производствотo.

Поради проширување на својот тим, Окитекс објавува оглас за вработување на 

ХИГИЕНИЧАР
Со или без работно искуство
(1 извршител, вработен на определено време)

Доколку Ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас,
испратете го Вашето CV на email преку полето „Аплицирај“.

Или по пошта на ул.50 Дивизија бр.12 Скопје
Лице за контакт: Розита Јорданова Илчова 02/3296-235; 071/259-162

Рок за аплицирање 10 (десет) дена

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде