Vrabotuvanje.com - Сезонски работници - Скопје - Виталиа Никола и др. ДОО

Сезонски работници

Скопје

Рок за пријавување:

  • Виталиа Никола и др. ДОО

ВИТАЛИА Никола ДОО, лидер во производство на здрава храна објавува слободно работно место на позиција:
 
СЕЗОНСКИ РАБОТНИЦИ
 
 10 (десет) извршители
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Дисциплиниран и внимателен при работењето
Личен Профил:
  • Организираност и одговорност
  • Добри практични вештини
  • Мотивираност и превземање на иницијатива
  • Флексибилност
 
Работа во 2 смени
 
Доколку сакате да стекнете нови кариерни искуства и успеси и сте спремни да го прифатите предизвикот, испратете ни ја вашата кратка биографија (CV) преку полето Аплицирај,  најдоцна до 30.04.2018 година.
 
Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде