Vrabotuvanje.com - Соработници - Кавадарци , Неготино и Прилеп - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Кавадарци , Неготино и Прилеп

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот


Вработување.Ком за потребите на својот клиент објавува оглас за Соработници

Немате работа- Придружете ни се !
Потребни се соработници кој имаат желба да го постигнат она што го имаат зацртано. 

Соработка со тим кој нуди целосна подршка.

Вложете го само вашето слободно време и огромната желба да успеете и заработите.

Услови:
Сопствено возило за работа
Мин ССС
Место на живеење: Кавадарци Неготино Прилеп

Својата професионална биографија CV може да ја доставите преку полето Аплицирај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде