Vrabotuvanje.com - Помошници за монтажа на столарија - Куманово - Куманово - Проспера
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошници за монтажа на столарија - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

  • Проспера

 

Поради зголемен обем на работа Проспера има потреба од:  

Помошници за монтажа на столарија - Куманово

 

  • Ни требаат работници за сезонска работа, со или без работно искуство. 
  • Загарантирана минимална плата за сезонските месеци е 20.000. 
  • За истакнати работници можност за продолжување на договор на неопределено.
 
Главни задачи и одговорности: 
  • Асистирање на мајстори во испорака и монтажа на врати и прозори
  • Припрема на алат за монтажа
Потребни квалификации:
  • Работливост и физичка спремност
  • Подговеност за тимска работа
 
 
Поднесување апликации преку полето Аплицирај или во дирекцијата на Проспера на ул. ЈНА 24 (поранешна фабрика Киро Фетак)
 
За повеќе инфо на тел 075 426 244

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде