Vrabotuvanje.com - РАБОТНИК ВО КОТЛАРА - РАКУВАЧ НА ПАРЕН КОТЕЛ - Скопје - Пекабеско АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

РАБОТНИК ВО КОТЛАРА - РАКУВАЧ НА ПАРЕН КОТЕЛ

Скопје

Рок за пријавување:

  • Пекабеско АД

ПЕКАБЕСКО ад
 
АКО САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА
 
Производителот на сувомеснати производи и трговец на големо со прехранбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите ви нуди слободни работни позиции:
 
 
РАБОТНИК ВО КОТЛАРА КАКО РАКУВАЧ НА ПАРЕН КОТЕЛ
 
 
Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Средна стручна подготовка машински смер термоенергетска насока
  • Без работно искуство 
  • Возачка дозвола  Б категорија 
  • Да има способност да работи и одлучува во стресни ситуации
  • Компјутерски вештини ( MS-Office , internet, windows)
Работни услови: 
  • Работниот однос се склучува на одредено време 6 месеци со можност за продолжување
  • Нето плата 20.000,00 ден, плус топол оброк
  • Работa  во три смени, а неделното работно време изнесува 40 часа 
 
Избор ќе се изврши во рок 30 (триесет) дена, по истекот на рокот за пријавување во зависност од бројот на пријавените кандидати. 
 
Напомена: молбите на кандидатите кои не ги исполнуваат горенаведените услови нема да се разгледуваат.
 
Испратете го вашето CV ( молба ) преку полето Аплицирај
Апликациите да се достават заклучно со 30.05.2018 година.
Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ги задоволуваат критериумите.
 
Пекабеско АД

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде