Vrabotuvanje.com - РАБОТНИЦИ НА ПАКУВАЊЕ ВО ПРОИЗВОДСТВО - Скопје - Пекабеско АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

РАБОТНИЦИ НА ПАКУВАЊЕ ВО ПРОИЗВОДСТВО

Скопје

Рок за пријавување:

  • Пекабеско АД

ПЕКАБЕСКО ад
 
АКО САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА
 
Производителот на сувомеснати производи и трговец на големо со прехранбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите ви нуди слободни работни позиции:
 
 
РАБОТНИЦИ НА ПАКУВАЊЕ ВО ПРОИЗВОДСТВО
 
 
Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Минимум ССС 
  • Минимум 2 години работно искуство во индустрија за преработка на месо  
  • Трудољубиви со воља за работа
  • Способност за тимска работа 
Работни услови: 
  • Работниот однос се склучува на одредено време 3 месеци со можност за продолжување
  • Нето плата од 15.000,00 ден, плус хранарина и превоз
  • Работa во три смени, а неделното работно време изнесува 40 часа 
  • Дневното работното време е понеделник - петок 7 часа, сабота 5 часа
 
Избор ќе се изврши во рок од 45, 90 дена, по истекот на рокот за пријавување во зависност од бројот на пријавените кандидати. 
 
Напомена: молбите на кандидатите кои не ги исполнуваат горенаведените услови нема да се разгледуваат.
 
Испратете го вашето CV ( молба ) преку полето Аплицирај
Апликациите да се достават заклучно со 30.05.2018 година.
Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ги задоволуваат критериумите.
 
Пекабеско АД

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде