Vrabotuvanje.com - Продавач / ки - Скопје - Арс Ламина
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Арс Ламина

 

Книжарница Литература.мк има потреба од: 

Продавачи

3 извршители

во City Mall

 

Потребно е кандидатите да имаат основно познавање од работа со компјутери (Microsoft Excel, Microsoft Word).

Како предност ќе се земе во предвид завршен факултет за книжевност или македонски јазик или пак искуство во продажба (познавање на книжевни дела и литература).

 

Кандидатите своите CV-ја можат да ги испратат преку полето Аплицирај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде