Vrabotuvanje.com - Работници за изработка на АЛУ и ПВЦ отвори на плочест мебел - Libija, Misurata - Libijsko-bosanska kompanija Rama Factory
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за изработка на АЛУ и ПВЦ отвори на плочест мебел

Libija, Misurata, Либијска Арапска Џамахирија

Рок за пријавување:

  • Libijsko-bosanska kompanija Rama Factory

Либиско-босанска компанија Rama Factory

БАРА

 

РАБОТНИЦИ ЗА ИЗРАБОТКА НА „АЛУ“ и „ПВЦ“ ОТВОРИ НА ПЛОЧЕСТ МЕБЕЛ

Локација: Либија, Мисурата
Број на позиции: 8

 

Сите заинтересирани кандидати се поканети да аплицираат.

 

За дополнителни информации на контакт телефон: 00387- 63-990-722 или по е-пошта: rama.mostar@gmail.com

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде