Vrabotuvanje.com - Тесарски работник - Скопје - HOT - HOT
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Тесарски работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • HOT - HOT

 

ХОТ-ХОТ КГ, Компанија со 20 годишно искуство во градба на семејни ЕКО куќи и брвнари, која располага со стручен кадар од архитекти, градежни инжинери, инжинери за внатрешен дизајн, за вршење на дејност проектирање и изведба на семејни куќи, спортски сали, индустриски објекти, угостителски објкти и згради до 3 спрата, има потреба од вработување на персонал за следната работна позиција:

Тесарски работник

10 (десет) извршители

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со и без работно искуство

Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Добри практични вештини
  • Мотивираност и превземање на иницијатива
  • Флексибилност

 


Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) можат да ја испратат преку полето Аплицирај.

Информации на телефон: 389 2/3097-141

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде