Vrabotuvanje.com - Персонал во фото дигитал студио - Скопје - ИВАМА ТРАДЕ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал во фото дигитал студио

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИВАМА ТРАДЕ ДООЕЛ Скопје
Студио Ивама со локација во Веро Центер-Џамбо
има потреба од млада и позитивна личност, полна со елан
за работен ангажман во фото дигитал студио
 
ПЕРСОНАЛ ВО ФОТО ДИГИТАЛ СТУДИО
 

 

Потребни квалификации: 
 • ССС / ВСС
 • Пожелно работно искуство на иста или слична позиција
 • Познавање на Photoshop, Illustrator, Corel, InDesigh, искуство во обработка на фотографија
 • Познавање на MS Office пакетот
 
Личен профил:
 • Високо организирана, професионална и одговорна личност
 • Лојалност, посветеност и флексибилност
 • Комуникативност, љубезност 
 • Способност за тимска работа и работа под притисок
 
Ние нудиме:
 • Пријавување на полно работно време и осигурување
 • Редовни месечни примања 
 • Можност за усовршување и напредување
 • Пријатно работно опкружување
 
 
Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да пратат професионална биографија (CV) користејќи го полето Аплицирај.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде