Vrabotuvanje.com - Помошник во кујна - Скопје - Enriko pica i pasta
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

  • Enriko pica i pasta

Она што го прави Енрико посебен и поразличен од сите останати пицерии е употребата на најсвежи и најквалитетни состојки во подготовката на салатите, пиците, тестенините, традиционалните италијански десерти и повеќе видови италијански специјалитети...

Енрико има потреба од следната работна позиција

Помошник во кујна

 


Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста работна позиција
  • Смисол за модерно декорирање
  • Високо ниво на креативност

 

Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност
  • Вредни, енергични и педантни
  • Позитивен став
  • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

 

Локација: Т.Ц. Карпош | Телефон(02)3061 273

Вашата професионална биографија (CV) можете да ја испратите преку полето Аплицирај со задолжителна назнака на позицијата.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде