Vrabotuvanje.com - Соработници - Скопје - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработници - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Вработување.Ком за потребите на својот клиент, Организација која константно работи на дефинирање на работните процеси, правила и процедури со цел висок квалитет на работа во склад на актуелните промени на пазарот, Вработува: 

Соработници од Скопје

Кои покрај високите примања ќе имаат можност да напредуваат во согласност со својот труд, заложби и постигнати резултати.

 
Услови:
  • Комуникативност
  • Сопствен автомобил
 
Испратете Ваша кратка биографија преку полето Аплицирај.
 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде