Vrabotuvanje.com - Отворени позиции - Куманово - Куманово - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени позиции - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Вработување.Ком, за потребите на својот клиент, Водечка интернационална компанија во Македонија со новоотворено претставништво во Куманово, според стандардите на компанијата вработува:

Соработници на различни позиции

 

Потребни услови:

  • Завршено минимум ССС
  • Да поседува комуникациски вештини
  • Желба за постојано усовршување во работата
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Да поседува возило и возачка дозвола

 

Фирмата нуди:

  • Комплетна обука
  • Стартен приход  + дополнителна заработка 
  • Можност за напредување

 

Заинтересираните кандидати да испратат CV електронски преку полето Аплицирај

или да се јават на 071 / 385 – 010, секој работен ден од 9:30 – 18:00 часот

Интервју задолжително

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде