Vrabotuvanje.com - Отворени позиции - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени позиции

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Вработување.Ком, за потребите на својот клиент, објавува отворени позиции за реон Скопје

Ви треба прилика?
Ви требаат пари?
Ви треба работа?
 
Не чекајте, направете го вистинскиот чекор!
 
Работа за Вас!
 
Информации на интервју.
 
Потребно е:
  • 18 + год.
  • Сопствено возило за Скопје

Пријавете се преку полето Аплицирај.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде