Vrabotuvanje.com - Сервисер - Скопје - Штраус Компани
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Штраус Компани

 

Штраус Компани со дејност увоз и извоз, продажба, репарација, сервисирање и изнајмување на вилушкари од светски познатата марка STILL, како и продажба на Сталажи за лесен и тежок товар , продажба и сервис на машини за метење и чистење магацини и патишта објавува оглас за следната работна позиција:

Сервисер

Потрeбни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција
  • Познавање на Англизки јазик 
  • Познавање на механика и работно искуство со вилушкари од кој било бренд 
  • Возачка дозвола Б- категорија

Ние нудиме:

  • Месечна плата од 18000-35000 денари (зависно од познавањето  на областа)
  • Работно време од 8:00 – 16:00 сервисен центар и теренска работа (редовни сервиси)
  •  

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето „Аплицирај“.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

 

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде