Vrabotuvanje.com - Готвач / ка - Скопје - Alexandar Square
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Alexandar Square

 

Alexandar Square има потреба од следната работна позиција

ГОТВАЧ/КА 
За работа во новоотворен хотел
 
 

Потребни квалификации:

  • ВСС - завршено високо образование од областа на угостителството 
  • Поседување на соодветно работно искуство 
  • Високо ниво на креативност

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Смисол за одржување на ред и хигиена

Опис на работно место:

  • Подготвување на храна
  • Љубезна комуникација со гостите

 

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават преку полето Аплицирај

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде