Vrabotuvanje.com - Келнер/шанкер - Скопје - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/шанкер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Електроелемент

 
СИЛК ИНВЕСТ ГРУП ДООЕЛ Скопје има потреба во својот ресторан ПОРТОФИНО од следната работна позиција
 
Келнер/шанкер
 
 
 
Потребни квалификации:
 • Минимум завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста позиција
 • Познавање на компјутери (MS Office)
 • Пожелно Познавање од англиски јазик
 
Личен профил:
 • Комуникативност
 • Лојална, чесна, одговорна личност 
 • Организирана личност
 • Вредна, енергична и педантна личност
 • Брзина во работењето
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Тимска работа и професионален однос 
 • Одржување на ред и хигиена
 • Позитивен став
 • Работа во смени
 
Ние нудиме: 
 • Пријатна работна атмосфера
 • Редовни примања 
 
 
Сите заинтересирани кандидати своите податоци може да ги испратат преку полето Аплицирај,
со задолжителна назнака „Келнер / Шанкер“ , најдоцна до 29.06.2018 година.
 
 
 
Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.  
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде