Vrabotuvanje.com - Презентерки - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Вработување.Ком, за потребите на својот клиент објавува оглас за 

Позитивни,комуникативни девојки од Скопје за работа на презентации.

 

Ние нудиме:

  • Гарантирани примања
  • Дополнителни бонуси
  • Флексибилно работно време
  • Можност за договор на неопределено време
 
 
Услови:
  • 18-40 години
  • Комуникациски вештини
  • Возачка дозвола (активен возач)
  • Сопствено возило за работа
  • Подготвеност да се почне со работа ВЕДНАШ!

 

Испратете ги вашите податоци преку полето Аплицирај

 

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде