Vrabotuvanje.com - Соработници- Куманово - Куманово - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработници- Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
Вработување.Ком, за потребите на својот клиент, Американска компанија со долгогодишна традиција на македонскиот пазар има потреба од нови ентизијастични , енергични и одговорни соработници во Куманово на различни позиции според стандардите на компанијата
 
 
 
Ние нудиме:

Полно работно време 

Можности за стимулација и бонуси

Динамична и професионална  работна атмосфера

Прилика за напредување

 
Не е потребно работно искуство
 
Доколку сакате да постанете дел од оваа успешна компанија во која ќе можете да ги покажете вашите способности јавете се на : 071/ 385 – 010 секој работен ден од 10 : 00  – 19 : 00 часот или испратете го вашето  CV преку полето Аплицирај
 
Интервју задолжително 
 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде