Vrabotuvanje.com - Референти за продажба - Битола - Битола - СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референти за продажба - Битола

Битола

Рок за пријавување:

  • СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје

 

Поради зголемен обем на продажба во Битола, СЕТЕК СЕ ОД ТЕХНИКА има потреба од

РЕФЕРЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА

 

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС; 
  • Возачка дозвола Б категорија (Незадолжителна) 
  • Пожелно, но не и неопходно е претходно работно искуство со продажба во некои од овие области: ИТ, ТВ, Бела Техника, Мали кујнски апарати, Aудио и Видео; 
  • Познавање на работа со компјутер, Microsoft Office пакетот, Интернет пребарувачи; 
  • Познавањето на англискиот јазик ќе се смета за предност; 
  • Големо познавање и продажба на некои од овие области: ИТ, ТВ, Бела Техника, Мали кујнски апарати, Aудио и Видео; 


Доколку сте заинтересирани за интересна и динамична работа, а воедно го поседувате потребното образование, квалификации за успешно извршување на работните задачи, испратете ја Вашата кратка биографија со слика не постара од 6 месеци преку полето Аплицирај

Напомена: Во насловот на пораката нагласете 
“ЗА РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА БИТОЛА”

Само кандидати кои ќе бидат повикани на интервју ќе бидат лично контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде