Vrabotuvanje.com - Возач на камион - Скопје - Euro Aktiva
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион

Скопје

Рок за пријавување:

  • Euro Aktiva

 
Euro Aktiva има потреба од следната работна позиција
 
Возач на камион
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола Ц и Е категорија
 
Личен профил:
  • Мотивирана и стабилна личност
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Флексибилност за работа на терен
 
Ние нудиме:
  • Редовна месечна плата 450 евра
  • Работно време од 08 до 16 часот
 
 
Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги достават преку полето Аплицирај.
 
Контакт телефон
Егзона Алиу 075/ 396 - 235

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде