Vrabotuvanje.com - Магационери - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЗУР Маркет

 

ГРАНДПРОМ-ЗУР дооел има потреба од следната работна позиција


МАГАЦИОНЕРИ
 

 

Работни задачи:

 • Прием на роба и нејзино проверување
 • Скалдирање на робата во магацин
 • Поделба на робата
 • Грижа за хигиена и исправност на робата
 • Подготовка и спремање на нарачки
 • Изадавање на роба од магацин
 • Почитување на правилата и процедурите во работењето

 

Потребни квалификации:

 • Одговорна и вредна личниост
 • Спмремност за тимска работа
 • Спремност за работа под притисок
 • Минимум ССС образование

 

Од нас нудиме:

 • Пријатна работна атмосфера
 • Основна плата 14.000,оо +бонуси

 

Доколку сте заинтересирани за работата можете да испратите ваша биографија преку полето Аплицирај со назнака за работник во магацин

 

Зур маркет

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде