Vrabotuvanje.com - Трезорист - Скопје - Трезор Груп
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Трезор Груп

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

Објавува ОГЛАС за работа на позиција

Трезорист
Реон Скопје


Потребни квалификации:

  • Основно познавање на англиски јазик
  • Работно познавање на MS OFFICE (word excel)
  • ССС/ВСС
  • Претходно работно искуство во иста или слична позиција ке се смета за предност

Личен профил:

  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Професионален однос кон работата
  • Одговорност, дисциплинираност
  • Почитување на правила и  кодекс на работа
  • Позитивен став кон работата


Сите заинтересирани кандидати своите податоци да ги испратат користејќи го полето „Аплицирај“.

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде