Vrabotuvanje.com - Финансиски работник - Скопје - Трезор Груп
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Финансиски работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • Трезор Груп

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

Објавува ОГЛАС за работа на позиција

Финансиски работник (М/Ж)
Реон Скопје

 

 

Потребни квалификации:

  • ССС/ВСС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик


Личен профил:

  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Професионален однос кон работата
  • Одговорност, дисциплинираност
  • Почитување на правила и  кодекс на работа
  • Позитивен став кон работата

 

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде