Vrabotuvanje.com - Менаџер за контрола и логистика - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер за контрола и логистика

Скопје

Рок за пријавување:

  • Неуромедика

НЕУРОМЕДИКА, Првата приватна поликлиника во Р. Македонија која успешно работи веќе 25 години, објавува оглас за следната работна позиција:
 

Менаџер за контрола и логистика

 
Потребни квалификации:
  • Универзитетска диплома
  • Претходно работно искуство на бараната позиција
  • Познавање на генерална администрација
  • Познавање на англиски јазик и работа со компјутери
 
Личен профил:
  • Креативна, талентирана и мотивирана личност
  • Трудољубивост, точност, работа со рокови
  • Иницијативност, темелност, енергичност и позитивен став
  • Професионален однос кон клиенти
  • Способност за формирање и водење на тим
 
Ние Ви нудуме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.
 
Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија), преку полето „Аплицирај“ со назнака на позицијата за која аплицирате.
 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде