Vrabotuvanje.com - Call Centar - Скопје - Upgrade
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Upgrade

 

Фирмата Upgrade доо Скопје има потреба од 

Call Centar Агенти (Ж)

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Познавање на работа со компјутери

Личен профил:

 • Организираност и одговорност
 • Позитивен животен став
 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност 
 • Способност за тимска работа 

Ние нудиме:

 • Редовна месечна плата фиксна 12.000 денари + процент
 • Редовно пријавени на полно работно време, социјално и здравствено осигурани 
 • Работно време од понеделник до петок од 09:00ч до 17:00ч, сабота и недела не се работни
 • Канцелариска и теренска работа во релаксиран амбиент
 • Бесплатна обука
 • Летен одмор 14 дена и зимски одмор 7 дена

 

Сите заинтересирани да достават CV (кратка биографија) преку полето Аплицирај.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде