Vrabotuvanje.com - Работник во производство - Скопје - ТД Талија Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТД Талија Скопје
ТД Талија Скопје
Има потреба од вработување на кандидати на позиција:
 
РАБОТНИК ВО ПРОИЗВОДСТВО
Три (3) извршители
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Со или без претходно работно искуство
  • Поседување на возачка дозвола Б-категорија ќе се смета како предност
 
 
Сите заинтересирани кандидати се поканети да аплицираат.
 
Ве молиме пратете Ваша биографија (CV) електронски преку полето за брза апликација.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде