Vrabotuvanje.com - Пумпаши - Доброшане - Доброшане, Куманово - ДЕТОИЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Пумпаши - Доброшане

Доброшане, Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ

ДЕТОИЛ има потреба од 

Пумпаш
Реон Доброшане, Куманово

Потребни квалификации:

 • ССС
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Познавање на работа со компјутери
 • Основно познавање на англиски јазик

Работни задачи:

 • Точење на гориво 
 • Отварање/затварање на смена и уредно водење на сите евиденции
 • Наплата, водење на каса, издавање на сметки
 • Одржување на хигиена во просторот
 • Прием на роба

Личен Профил:

 • Организираност и одговорност
 • Мотивираност, посветеност и превземање на иницијатива
 • Флексибилност и адаптибилност
 • Комуникативна и ведра личност, со позитивен став 


Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Аплицирај.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде