Vrabotuvanje.com - Оператори на машина - Скопје - Солопром
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на машина

Скопје

Рок за пријавување:

 • Солопром

 
Тимот на Солопром отвара можност за вработување на:
 
3 ЛИЦА - ОПЕРАТОРИ НА МАШИНА
 
 
 
 
Ние нудиме:
 • Лицата кои ќе ги бидат одбрани ќе имаат пробен период на обука од 1 + 2 месеци
 • Нето платата во периодот на обука ќе изнесува 12,500 денари
 • По завршување на обуката при евентуален прием на работното место почетната плата ќе изнесува 18,000 денари
 
Потребни квалификации:
 • ССС
 • Со или без работно искуство
 
Опис на работното место:
 • Обработка на дрвни материјали на машина за кроење и кантирање
 • Одржување на средствата за работа
 • Други задачи поврзани со секојдневното функционирање во погонот
 
Личен профил:
 • Тимски дух
 • Одговорност и професионалност
 • Лојалност, иницијативност, флексибилност и енергичност
 • Способност за работа под притисок
 • Ориентираност кон клиенти
 
 
Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите користејќи го полето „Аплицирај“.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде