Vrabotuvanje.com - Обезбедувач - Битола - Битола - Perpetuumobile Security
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Обезбедувач - Битола

Битола

Рок за пријавување:

  • Perpetuumobile Security

 

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

Објавува ОГЛАС за работа на позиција

Физичко Обезбедување на имот М/Ж
Реон Битола

 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ке се смета за предност
  • Поседување лиценца за обезбедување
  • Возачка дозвола Б - категорија

Личен профил:

  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Професионален однос кон работата
  • Одговорност, дисциплинираност, почитување на правила и кодекс на работа
  • Позитивен став кон работата

 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии (CV со слика) можат да ги испратат
преку полето „Аплицирај “.

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде