Vrabotuvanje.com - Техничко обезбедување - Битола - Битола - Perpetuumobile Security
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничко обезбедување - Битола

Битола

Рок за пријавување:

  • Perpetuumobile Security

 

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ
Објавува ОГЛАС за работа на позиција

Техничко обезбедување (М/Ж)
Реон Битола

 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола Б категорија

 

Одговорности и задачи:

  • Познавање од инсталација на алармни системи
  • Поврзување и одржување на алармни системи, камери и останати системи за безбедност

 

Личен профил:

  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Професионален однос кон работата
  • Одговорност, дисциплинираност, почитување на правила и  кодекс на работа
  • Позитивен став кон работата

 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии (CV со слика) можат да ги испратат
преку полето „Аплицирај “.

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде