Vrabotuvanje.com - Open positions - Скопје, Битола, Охрид - НЕТЦЕТЕРА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје, Битола, Охрид

Рок за пријавување:

  • НЕТЦЕТЕРА

 

 

Netcetera е водечка швајцарска софтверска компанија, која што за своите клиенти ширум светот креира модерни продукти и специјализирани решенија. Во моментов има потреба од повеќе вработени на технички позиции, за нашите канцеларии со локација во Скопје, Охрид и Битола.

Кандидатите мора да аплицираат преку наведените линкови:

 

Локација: Скопје

Senior Software Engineer

Dev-Ops Engineer

Software Engineer

Android Engineer

Project Manager​

Senior Product Manager​

Application Support Specialist​

Локација: Охрид

Senior Software Engineer

Software Engineer 

Android Engineer

Локација: Битола

Senior Software Engineer

Software Engineer 

Android Engineer​

 

 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде