Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Макдел
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Макдел

 

Макдел има потреба од следната работна позиција

Магационер

 

Потребни квалификации:

  • Со или без работно искуство 
  • Образование ССС

 

Опис на работно место:
  • Редење на роба
  • Издавање на роба
  • Истовар на роба
 
Лични карактеристики: 
  • Иницијатива, комуникативност, упорност, одговорност
  • Проактивен и професионален пристап во работата
  • Чесност
  • Тимски работник

 

Сите заинтересирани кандидати својата биографија може да ја достават преку полето Аплицирај со задолжителна назнака Магационер.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде