Vrabotuvanje.com - Монтер на мебел - Скопје - Royal House Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтер на мебел

Скопје

Рок за пријавување:

  • Royal House Group

 

РОЈАЛ ХОУСЕ ГРОУП Скопје е реномирана компанија, која  има потреба да вработи лица за работа во салон за мебел, на работно место:

Монтер на мебел

1 (еден) извршител


Лицето треба да имаат познавање од областа на дрвната индустрија за монтирање на мебел од реномирани производители.

Потребни квалификации:

  • Образование - ССС
  • Со или без работно искуство


Заинтересираните кандидати своето ЦВ да го испратат преку полето Аплицирај веднаш
Ќе се разгледуваат и контактираат само аликациите кои ги исполнуваат бараните квалификации.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде